nemehlo24

Bolest ruky od predlokti do zapesti – poradite?

Uz 2 dny me boli ruka v zapesti az do predlokti v te ruce neudrzim ani ucebni (60 papiru) krecovita bolest jako bych si tu ruku prelezela ale ta bolest trva uz 2 dny

Nejlepší odpověď
anonym

Nechte si změřit tlak…

Další odpovědi
ReHu

Co ti na to napsal lékař?
Myslím toho, kterému jsi toto napsal.

Mc Merkurion

něco podobnýho jsem měl,a víš jak jsem to řešil > tak jako všechno ostatní,šel jsem k doktorovi,prej na to študoval…

Drap

Neni dost dobře jasné na co se ptáš. Bolest může mít několik příčin. Nelze takto jednoznačně odpovědět. V každém případě ti odpoví a bolesti zbaví lékař.

gecco

Zatim nedelej nic, ruku zbytecne nenamahej…
Jen se zajdi podivat na hrbitov, kde mate hrob – a predinstaluj si tam polstarek, at se ti dobre hajinka…
:-OOO
_______
→ LEKAR!!!

gecco

Pumiku – blbost lidska se meri tlakomerem?
😉

anonym

To byste se divil, ale jo…