Avatar uživatele
vacino

bolest ramenního kloubu.

Dobrý den, asi před půl rokem jsem si na hokeji udělal s ramenním kloubem. V nemocnici mi toho moc neřekli. diagnóza zněla: nataženy a pochroumaný ramenní kloub. Od té doby mám na rameni „výrůstek“ nebo co to je a když mám nějakou větší zátěž na to rameno např. v posilovně tak to začne dost bolet. Nevíte co s tím můžu mít ? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Wang, briketka10 před 4219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už se teším na odpovědi, také mě už nějaký měsíc bolí rameno…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

K lékaři. Ukázat se ortopedovi, pokud tam je výrůstek. Nechat si udělat RTG snímky, bude-li něco vidět, projednat a řešit (kldně operativně). Tato řešení nabídne, ale lékař, ne my.
V tomto případě bohužel masti a gely (s analgetickým účinkem) do ramennáho kloubu neprostupují příliš dobře. Bolest je proto nutné tišit per orální cestou (tablety).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

chápu v pondělí jdu na RTG ramene, byla jsem na operaci pravého zápěstí a na pr.rameni jsem nosila odjakživa těžké tašky a batohy jen s jedním popruhem s nákupem to byla velká chyba a taky mi to rameno nějak vystouplo nahoru tím špatným držením těla to je jasný..
výrůstek na něm mám též a nedám ani, jak se říká ruce v bok a za záda, trvá to asi 4 měsíce po té operaci, protože dřív jsem si ten batoh aspoň přidržovala, ale potom již ne, a teď je ta bolest nesnesitelná, nejvíc při oblíkání, svlíkání, česání vlasů, když si mám uplíst dlouhý cop skučím jak vlk :(
Doplňuji:
http://www.or­topedie-traumatologie­.cz/Rehabilita­ce-ramenniho-kloubu

tento lékař mě operoval zápěstí a podle Rehabilitace zde na netu s ní můžu hýbat
nikde by se se mnou nezabývali tak individuelně, jako já sama, tak ti to posílám a zkus sám některé cviky mě je sestra zkopírovala je to lepší pro orientaci a denně jsem makala, protože bych už rukou nehýbala..
ale je mi s podivem, že tě neposlal lékař sám nikam na rehabilitaci, já byla na 3 operacích s kolenem i v lázních, a vždy si vyhledám kvalitního ortopeda a 1× to byl lékař i pro sportovce a já hokej nehraju..
a hlavně brzo se uzdrav :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví