Bolest při sexu

Chtěla bych se zde přítomných holek zeptat, na problém, který mám při sexu. Vždy při zavádění penisu či prstu do pochvy mně ten samotný průnik hrozně bolí (až už je „zasunuto“, je to fajn). Totéž při pohybu ven. Mám s tím jít k doktorovi nebo je to normální? Je mi 27 a mám i dítě. Původně jsem si říkala, že se to po dítěti spraví, ale je to stejné.

Nejlepší odpověď
panenka

v začátku to bolí vždycky,skuste třeba použít lubrikační gel a pak až ho zasunout.říká se že to zvlhčí tu naši sliznici a že to tak nebolí.jinak potom navštivit gynekologa a poprosit ho o radu

Další odpovědi
Džanička

To není vůbec pravda že to ze začátku bolí vždycky jak píše panenka.Nicméně já mám tento problém už 2 roky,začalo to po narození mého prvního dítěte.Nikde jsem s tím teda nebyla,ale Vy si zajděte ke gynekologovi,a řekněte co Vás trápí,vyšetří Vás a určitě poradí.Třeba to bude jen maličkost.Mě to vždy bolelo jen na té straně,kde jsem byla po porodu šitá.Tak třeba to bude tím,jinak Vám asi neporadím

inspektorcz

Zkus změnit partnera, to abys mohla porovnat zda je to vždy stejné.

Dala-i-Lama

Ta bolest muze mit pricin vic. Kazda z vas co tento problem ma si muze vybrat z techto duvodu.
1: zadna predehra,zadne vzruseni, sušší sliznice. (hrozi natrzeni u obou partneru)
2: bakterie kandida
3: Partner neni dost trpelivi a rve ho tam bez citu
4: podrazdena sliznice z duvodu nevhodneho spodniho pradla ci mycich pripravku.
5: alergie
6: sex jen kvuli vyhoveni partnerovi nedostatecna vzrusenost.

Michal

Jestli jste to probrala s partnerem,nav­štivte lékaře.

kenyrts

myslím,že je to tak závažné téma,že byste neměla na nic čekat a nechat se objednat na gynekologii,ono to může být cokoliv.(už jenom kvůli klidu vás obou)

LuciJe

Není to normální, bolet by Vás to nemělo. Zkuste gynekologa, pravděpodobně to bude fyziologický problém.

larina

netuším jak poradit,zajít k lékaři????ale já tento problém taky sdílím,už sem si zvakla,ze začatku bolí,pak už ne,nevím čím to je

-KaTkA-

podle mě by tady pomohla návštěva gynakologa. Může jít o banalitu, ale taky ne. Radši bych neriskovala.