Miroslavst

Bolest někde v krku, co s tím?

Chtěl jsem se pouze zeptat, ne doporučovat návštěvu lékaře. Když se nadechnu, tak mě bolí v krku, ale ne v hrdle. Nejprve jsem myslel, že to je od zubu, ale pak jsem si nahmatal na levé straně vedle ohryzku a zjistil, že tam to bolí. Bolí to i když polykám. Nachlazení to není-to je jiné bolení v krku a to znám.
Poradíte prosím co by to mohlo být?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
bobánek

Miroslave,tak to může bít angína.

Další odpovědi
anonym

Ač to bude znít směšně,říkala to babička,bolí tě a nebolí tě v krku, podívej se na kolena.Nemyslela samozřemě,aby jsme zkontrolovali.jak vypadají.

rosa

Nějaký zánět. Babská rada, kterou se nic nepokazí. Na utěrku nebo tenký ručník dát tvaroh a krk zavázat. Až se tvaroh úplně vysuší-opakovat. Uvidíte, zda to pomůže.

BEAES

Nemáš kost v krku,myslím z ryby!?

led

Skúste si vybrať kostičku (alebo zvyšok jedla) z krku. 🙂

Miroslavst

bobanku: jinak jsem fit, nic mě nebolí, teplota není, malátnost ani únava také ne.

jami: to nechápu-mám se jako ohnout nebo co?

hanulka11

Také nechápu smysl rčení??????