Monika239

Co může způsobovat bolest nad okem po rýmě a občasné krvacení z nosu??

Mám rýmu a při smrkání mě zabolelo skrz nos nad levým okem, jakoby mi něco prasklo a o té doby občas smrkám krev. Nemůžu otevřít pořádně pusu a při vstávání mne do toho místa udeří bolest. Co s tím? Je to velice bolestivé.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nejsem lékař, napíšu jen odhad, proto to nepovažuj za nějakou diagnózu.

Myslím si, že to můžou být zanesené dutiny. Je to hodně bolestivé, měla jsem to jako dítě, musí se to propíchnout. Poté se člověku uleví. Zajdi k lékaři, pokud to jsou opravdu dutiny, tak to samo nezmizí.

Další odpovědi
anonym

PááánaBoha – mazej hned zítra k doktorovi – může to být jen prostý zánět dutin (nepříjemné, bolestivé, potenciálně i nebezpečné pro život), ale může jít i o něco mnohem horšího a nebezpečnějšího…
Každopádně – čím dřív se tím začne zabývat odborník, tím lépe…!!!

HUŠ – k doktorovi!!!