danasos

Bolest na hrudi pří nádechu, šokový stav v noci, který odezněl. Nevíte, kde může být problém?

Dobrý den, již včera mě trochu bolely žebra při nádechu. Vše vyvrcholilo dnes v noci kdy jsem se probudil bolestí na hrudi. Bolest byla nesnesitelná, myslel jsem že zavolám 155 ale vzal jsem si Ibalgin a asi půl hodině stav odezněl a vyčerpáním jsem usl. Dnes od rána mě ale dále bolí hrudník při nádechu jako včera. Mám strach, aby se stav neopakoval. Bylo to nesnesitelné.
Nevím, kde může být problém? Napadly mě snad jedině namožené pomocné a mezižeberní svaly…Den předtím totiž na mně ležela přítelkyně a dýchání bylo obtížnější. Zlomená žebra to snad u mladého, zdravého člověka být nemohou nebo se pletu? Jsem jinak naprosto zdravý.
Děkuji

Původní neotázka
bolest na hrudi pří nádechu, šokový stav v noci, který odezněl

Nejlepší odpověď
zjentek

Od namožených svalů až po rakovinu, cokoliv.

Další odpovědi
gecco

Měl by sis zajít za doktorem, protože si neumím představit, co by se mnou musela tlupa holek dělat, aby mne bolely mezižeberní svaly…
😉