Naty777

Bolest krku ale ne z nemoci?

Zdravím všechny :)

Chci se zeptat:
Na zápase v házené mi jedna holka dala loktem do pravé strany krku, od té doby mě krk na pravé straně mírně bolí, když s ním hýbu. Ale když si na ten krk sahám tak to nebolí. Mám s tím někam zajít, protože už to bolí 3 dny. Kdy to přestane?

Předem děkuji za kladné odpovědi :D

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tom, jak hodně to bolí. Zkus aplikovat masážní krémy a jemnou masáží bolestivé místo uvolňuj. Je to zřejmě pohmožděné. Pokud Ti bolest způsobuje nějaká omezení, tak si zajdi určitě k lékaři. Bude to v tom případě zřejmě vyžadovat odbornou masáž a speciální cviky, aby se vrátila svalům a šlachám původní pohyblivost.

Další odpovědi
olm

vzhledem k tomu, ze na pohmat je to nebolestive,bych se neznepokojoval a jako prvni pomoc

nasadil kostivalovou mast -vyborna pro sportovce

jinak navstevou doktora (nejlepe sportovniho )nic nezkazite

beer

Do týdne je po bolesti, klídek..