Avatar uživatele
enouwe

Bolest kosti na noze

Dobrý den. Už více než 3 měsíce mě trápí bolest kosti klínové prostřední ( zjištěno podle tohoto obrázku http://www.la­tinsky.estran­ky.cz/img/mid/238/kos­ti-nohy1.jpg)
.Bolí mě ta kost u palce, kdykoliv na to místo trochu zatlačím tak to bolí, a znemožní mi pokračovat v aktivitě. Ta samá bolest se objeví, když se pokusím napnout prsty na nohou, bolest mi tam vystřeluje na kosti .Nemohl by mi někdo pomoci přijít na to, čím to může být ? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Pájo před 4448 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dobrý den. Ještě bych dodala, že těch příčin může být opravdu hodně. Může jít o artrozu, artritidu atd.,atd. Také jste se mohla někdy dříve do nohy uhodit a na kosti se mohl vytvořit v důsledku toho výrůstek, nebo mohlo dojít k naštípnutí kosti a s tím se dá někdy chodit i léta, aniž byste věděla, že kost není v pořádku. Než něco zanedbáte, zajděte si k odborníkovi. Stanovovat diagnózu bez řádného vyšetření si nedovolí žádný lékař. Nutně to chce ortopeda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Může to být cokoliv- bolest od propadající se klenby, může tě bolet od dny , od nošení špatné obuvi, která stlačuje nohu.
Já bych si zašla k lékaři,aby vyloučili popřípadě ty první možnosti .Hlavně bych nosila pohodlnou obuv s dobrou vložkou uvnitř.A nenechávej to -samo to nepřejde .
Navíc tu nejsme odborníci a na dálku těžko na 100% určíme důvod bolesti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek