enouwe

Bolest kosti na noze

Dobrý den. Už více než 3 měsíce mě trápí bolest kosti klínové prostřední ( zjištěno podle tohoto obrázku http://www.la­tinsky.estran­ky.cz/img/mid/238/kos­ti-nohy1.jpg)
.Bolí mě ta kost u palce, kdykoliv na to místo trochu zatlačím tak to bolí, a znemožní mi pokračovat v aktivitě. Ta samá bolest se objeví, když se pokusím napnout prsty na nohou, bolest mi tam vystřeluje na kosti .Nemohl by mi někdo pomoci přijít na to, čím to může být ? děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý den. Ještě bych dodala, že těch příčin může být opravdu hodně. Může jít o artrozu, artritidu atd.,atd. Také jste se mohla někdy dříve do nohy uhodit a na kosti se mohl vytvořit v důsledku toho výrůstek, nebo mohlo dojít k naštípnutí kosti a s tím se dá někdy chodit i léta, aniž byste věděla, že kost není v pořádku. Než něco zanedbáte, zajděte si k odborníkovi. Stanovovat diagnózu bez řádného vyšetření si nedovolí žádný lékař. Nutně to chce ortopeda.

Další odpovědi
hanulka11

Může to být cokoliv- bolest od propadající se klenby, může tě bolet od dny , od nošení špatné obuvi, která stlačuje nohu.
Já bych si zašla k lékaři,aby vyloučili popřípadě ty první možnosti .Hlavně bych nosila pohodlnou obuv s dobrou vložkou uvnitř.A nenechávej to -samo to nepřejde .
Navíc tu nejsme odborníci a na dálku těžko na 100% určíme důvod bolesti.