Bolest kosti na noze

Dobrý den. Už více než 3 měsíce mě trápí bolest kosti klínové prostřední ( zjištěno podle tohoto obrázku http://www.latinsky.estranky.c z/…
.Bolí mě ta kost u palce, kdykoliv na to místo trochu zatlačím tak to bolí, a znemožní mi pokračovat v aktivitě. Ta samá bolest se objeví, když se pokusím napnout prsty na nohou, bolest mi tam vystřeluje na kosti .Nemohl by mi někdo pomoci přijít na to, čím to může být ? děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Dobrý den. Ještě bych dodala, že těch příčin může být opravdu hodně. Může jít o artrozu, artritidu atd.,atd. Také jste se mohla někdy dříve do nohy uhodit a na kosti se mohl vytvořit v důsledku toho výrůstek, nebo mohlo dojít k naštípnutí kosti a s tím se dá někdy chodit i léta, aniž byste věděla, že kost není v pořádku. Než něco zanedbáte, zajděte si k odborníkovi. Stanovovat diagnózu bez řádného vyšetření si nedovolí žádný lékař. Nutně to chce ortopeda.

Další odpovědi:

Zlatý

Může to být cokoliv- bolest od propadající se klenby, může tě bolet od dny , od nošení špatné obuvi, která stlačuje nohu.
Já bych si zašla k lékaři,aby vyloučili popřípadě ty první možnosti .Hlavně bych nosila pohodlnou obuv s dobrou vložkou uvnitř.A nenechávej to -samo to nepřejde .
Navíc tu nejsme odborníci a na dálku těžko na 100% určíme důvod bolesti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.