JanaViki

Bolest kolene na tzv. bulce

Když jdu, sedím, dřepuji… bolí mě koleno a jak. Nemohu ani chodit (bezbolestně). Je mi 14 let a sportuji a dříve jsem měla problém „přetažené chrupavky“ a docházela jsem na rehabilitace. Stále to ale bolí. Nevíte co s tím? Určitě s tím zajdu k doktorovi, ale jen předem co by to mohlo být. Je to na vnější straně. Děkuji

Odpovědi
anonym

Jani, k tomu lékaři musíš stejně zajít. Není dobré, abychom si tady hráli na proroky a snažili se odhalit příčinu Tvého problému. Každopádně to chce ortopeda. Pokud Tě koleno bude bolet, tak to nevzdávej a chtěj zjistit příčinu, aby ses té bolesti zbavila. Jsi mladičká a trápit se už odteď s bolavým kolenem, to je opravdu moc brzy.