Monyszek

Bolest kloubů

Jednu mamčinu známou bolí klouby na dolních končetinách, zejména, když je teplé počasí a tak by ji zajímalo, co je na to vhodné,..masti, bylinky, cokoli.

Nejlepší odpověď
anonym

V první řadě ortoped. Až bude mít tato paní stanovenou diagnozu, může zkoušet odpovídajícím způsobem bolesti léčit. Až bude jasné, co je příčinou bolestí, můžeme navrhnout prostředky k jejímu léčení.

Jana5678

Moje maminka měla podobné problémy a trápila se s nimi několik let, než jí konečně lékař diagnostikoval artrózu kloubů. Nakonec měla nález na dolních končetinách i na rukou a při změně počasí měla veliké bolesti, na které musela užívat léky na bolest. Naštěstí jí kamarádka poradila internetové stránky https://www.bi­omag.cz/artro­zy-kloubu/, kde se objednala na Biomag.

Dominno

já bych volil asi TripleBlend, ten mi na klouby pokaždé pomohl

danzel22

Ahoj začíná mě pěkně bolet koleno a občas mě v něm i píchá.Nevíte co mám dělat aby se mi to zlepšilo a bolest se ztratila?

kosmonautka

Já jsem vyzkoušela www.alavis.cz a bolest mi přestala.Mohu doporučit.

Dominno

a já mohu též doporučit, že na www.alavis.cz se dá sehnat ten TripleBlend nejlevněji(alespoň jsem levněji nikde neviděl)