Avatar uživatele
zjentek

bolest hlavy alternativně.. co vám zaručeně zabírá mimo tablet na bolesti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, gagaga před 4035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Obyčejná voda. Žádné tabletky ani jinou chemii neužívám. To už mi musí opravdu být hodně zle, abych si vzala (nejvíc) Acylpyrin – nejméně pět let jsem ho už nepotřebovala. Někdy stačí opravdu hodně pít. Ale fakt se napít hodně. A čisté vody, „kohoutího“ pramene. Vypiji litr a do deseti minut mám po bolesti hlavy. Ale mě tohle moc netrápí, protože pijí hodně Magnesie, i v průběhu dne a ten hořčík je proti bolestem také moc dobrý.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?aramah Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Používám akupresuru, pokud hned nezaberou bylinkové extrakty. . Podívejte se do odkazu, poskytne informaci, kde najdete body proti bolesti hlavy.

http://www.spi­rit.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=2132:­akupresura-leeni-bez-jehel

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Málče

Mě určitě pomohla ŘIMBABA v kapkách (cca 80,– kč). Ale chtělo by to užívat delší dobu, užívá se přibližně 6 kapek 3× denně. Ještě můžeš zkusit mastičku KOSMÍN (cca 50,– kč) podle potřeby se nanáší na spánky. Obojí k dostání v lékárně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek