dagry

Bolest hlavy

Stáva se vám taky, že vás ihned po probuzení bolí hlava? Čím to asi je, žeby počasím?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Mně se to stávalo v době, kdy jsem měla problémy s páteří, bolest se prostě přesunula ze zad do hlavy… Ale určitě budou i další důvody. Možná nízký tlak, ale to by se vám hlava spíše točila…

Zdroj: zkušenost

Další odpovědi
mojitek

muze to byt
pocasim,
stresem
nedostatkem kysliku
nedostatkem tekutin
unavene oci
pater
zuby (nekdy zub primo nemusi znatelne bolet,to je ma zkusenost)

ten který je

Někdy se mi to stává,ale může to být způsobeno malým přísunem tekutin nebo špatně větrané místnosti a také stresem.U Vás bych se ani nedivil kvůli takovému tajtrdlíkovy v zaměstnání.

oskar

Já jsem měl taky takové problémy a měl jsem to od páteře.

ReHu

Mě se stávalo dřív, když jsem se rychle probudila.

anonym

já mívám i migrény,můj problém je v krční páteří,ta způsobuje moje bolesti hlavy