escrito

Bolest hlavy 14 leté dcery

Nevíte někdo co by pomohlo na bolest hlavy krom prášků? Moji 14 letou dceru bolí rok hlava a lékaři na nic nepřišli, migrénu nemá, páteř zablokovanou nemá, různá vyšetření má za sebou a vše je v pořádku. Prášky ji nezabírají.

Odpovědi
Marky71

Tak tady je každá rada drahá. Je to spojené i se zvracením? Ale to asi ne, když migrénu nemá. Často bolest hlavy způsobuje nedostatečný pitný režim.

panenka

já na bolest užívám algifenové kapky ale nevím zda tohle vaše dcera může.jinak jí třeba zkuste pořídit nějaké vytamíny jako doplněk a hlavně dostatek pitného režimu

fortin

Vaší dceři roste hlava. Samozřejmě že je to způsobeno určitým tlakem na lebeční kosti. Mě také prášky nezabíraly, pomohl lék Mironal který asi už neexistuje.

Michal

Jestli je to tak,jak píšete ,nemá nějaký svůj světabol,což děvčata v tomto věku mají?Přesto bych se znovu obrátil na odborníky.

Klarisa

1.možnost:ponořte lokty do studené vody na chvíli.2.možnos­t:masírujte si palec o obou nohou a také palce na rukou.3.možnos­t:zkuste reflexní terapii.Bolest hlavy způsobuje káva a nezdravá strava,přemíra učení a nedostatek spánku.

lorja

Absolvovala dcera vyšetření zraku?Někdy za bolest hlavy může zvýšený oční tlak a nebo zhoršení zraku.Také dlouhý pobyt u televize a počítače není při bolesti hlavy vhodný.