Klarisa

Bolest hlavy

Jaký čaj pít,aby mě nebolela hlava a taky jaký pít čaj ať usnu.

Nejlepší odpověď
quentos

na hlavu čaj nebude, většinou spíše pomůže dát si kafe nebo jedno pivo. Bolest hlavy však z většiny pochází od zablokované páteře – kafem odstraníte důsledek, ale ne příčinu. Doporučuju vyhledat dobrého chiropraktika, ten poradí.
Na usnutí je dobrý čaj z heřmánku.

Další odpovědi
Gorouš

Já bych spíše doporučil místo čaje ibalgin nebo paralen. Ale, abyste mohli usnout tak asi meduňku.

mosoj

Ono záleží jakého původu je to bolení hlavy.
Mně bolela hlava 20 let a nikdo ani lékaři mi nepomohl.
Až bába kořenářka mně doporučila dobrého masérá a bylo po bolesti.
Takže já jsem to měl od té páteře.

ReHu

O čaji proti bolesti hlavy nevím, ale na spaní je dobrá meduňka.
Ale není pro všechny. Kamarádka po ní usíná i ve dne a já usínám kdykoli bez problémů, po meduňk. čaji jsem necítila rozdíl.

anonym

zkuste LAPACHO

Zlatomuska

Doporučuji směs bylinek, ideálně třezalka,meduňka plus heřmánek

Michal

Čaje jsou pojmenovány a v každé specializované prodejně Vám poradí.Pijte přes den Gaskoňský čaj štěstí a večer Meduňku.Třezalku a navštivte pro jistotu lékaře.

Zdroj: život

nyankalyan

Lapacho může být dobrá volba (ke koupi třeba zde http://www.ca­jovydychanek.cz/zbo­zi-lapacho.html), ale samo o sobě nechutná moc dobře (s medem je to lepší). Na bolest hlavy je dobrá meduňk a dobromysl.