cechovic

Bolest dasne za stoličkou

Dobrý den. Boli mě dáseň, resp. „vnitrek pusy“ za levou zadni stolickou. Zub neboli, pouze to misto (hlavně pri polknuti). Nemá někdo tušení, co by to mohlo být? Děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

Pokud nemáš ještě zuby moudrosti, tak by se takhle mohl ohlašovat jejich růst. Každopádně ale doporučuji ústní vodu a vatovou tyčinku do ní namočit a lehkým tlakem bolestivé místo ošetřit. Pokud je tam nějaký zánět, tak se to alespoň částečně vyčistí. V případě, že už zuby moudrosti máš, tak to bude zánět opravdu a chce to zubaře. Ten zanícené místo vyčistí a ošetří důkladně.
Ústní voda sice něco málo také zvládne, ale pokud je to zanícené v dásni, tak tam se nedostaneš.