helpmelidi

Bolest břicha, zvracení

Každý rok je mi týden špatně, bolí mě břicho a zvracím (někdy i dva týdny ale jednou třeba v lednu a podruhé až v srpnu). Nemůžu nic jíst a pít. Všechno vyzvracím, i vodu(takže nějaká cocacola mi nepomohla nikdy). Injekce proti zvracení mi taky nepomohla. Byla jsem i v nemocnici ale tam na nic nepřišli a tvrdí že simuluju (nejdu do té nemocnice hned, takže když už v nemocnici jsem bolest ustává). Nemáte někdo podobné zkušenosti?

Odpovědi
bolak

Copak ti dělali za vyšetření že na nic nepřišli? Pokud jen pohmat břicha a UZ, tak je to jasný, oni v nemocnici, zvlášť na ambulanci mají takovou jednu oblíbenou hlášku: „přijďte kdyby se to zhoršilo“, která je zbavuje zodpovědnosti. Pokud to není psychický, tak to bude nejspíš nějakej problém trávící soustavy, což ultrazvuk většinou nenajde. Kde přesně tě to břicho bolí nepíšeš, ale já bych ti diagnózu stejně neřek, takže až příště půjdeš k doktorovi, tak si na bolest stěžuj furt, klidně i zaječ, ať ví že tě to opravdu bolí, ať tě pošlou na nějaký pořádný vyšetření.

PS: Nikdy neříkej že bolest najednou ustala, jinak si řeknou že jsi hysterka a že už je to dobrý.