Kajuss Noime

Bolest a tlak při močení

Dobrý den, od včerejšího večera, když jdu na záchod se „vyčůrat“, tak když už to je u konce, tak mi vevnitř začne trochu vystřelovat bolest a jako kdybych cítila takový tlak. Zároveň se mi o 5 dní opozdila menstruace. Nevíte prosím, co s tím ? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

zřejmě se jedná o zánět močových cest, který mohl vzniknout nachlazením, nebo infekcí. Doporučuji zajít k lékaři. Amatérské léčení : urologický čaj, a nebo brusinky, třeba i sušené.

Další odpovědi
hanny 2

Přečti si toto:http://www.doktor-zdravi.cz/lekar­na/jak-zanet-mocovych-cest-id5018.html

Pecudka

Také už jsem měla podobné potíže, musela jsem k lékaři jednalo se o zánět močového měchýře, dostala jsem na to antibiotika. Tak neleň a rychle k obvoďákovi.

Ella

co třeba si zajít k doktorovi? nebo na gynekologii?

elektrikář

Pozor může to být kámen a zánět v močových cestách, zajdi k lékaři ať se to ještě nezhorší.