AJUNKA

Bolest a otok kolena

Dobrý den , delší dobu mám v kolenu otoky, zánět , bolest a nemohu ze schodů a skrčit koleno. Ortoped vždy dá jen injekci do kolena, ale ta otok splaskne na pár dní a nic neřeší. Na rentgenu prý je artroza slabá. Nemůžu chodit ze schodů a další . Nejsem seniorka a jsem plně pracující. Je správný postup ortopeda ? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Deli

Na to Vám odpoví leda jiný ortoped, kterého požádáte o názor a vyšetření.
Po úraze a dvou operacích mám také problémy s koleny a to jsem na MD, do důchodu daleko. 🙂 Mohu doporučit kloubní výživu – GS Condro forte a Geladrink plus – beru obojí léta, střídám to, opravdu to pomáhá a rozhodně tím nic nezkazíte.

Další odpovědi
briketka10

Takové potíže mám již přes 25let jsem po třetí operaci, postup je správný mám artrózu III.stupně, vyvarujte se běhání a prudkým dopadům na nohu, vysokým tvrdým podpatkům a užívejte nějaké ty potravinové doplňky..
Lékaře můžete změnit také.

Dodos

Zkusit zkonzultovat s jinným ortopedem. Příčin potíží může být více. Doporučit můžu ověřené kvalitní kloubní přípravky Proenzi a při zánětu ArthroStop. Důležité je uživat minimálně 1–2 měsíce. http://www.ar­throstop.cz

Zdroj: www.proenzi.cz