annas

Boleslav Polívka?

Dnes slaví narozeniny tato osobnost českého divadla, filmu i televizní zábavy.

Patří k vašim oblíbeným hercům? Sledujete i další pořady, v nichž vystupuje?
Doplňuji:
Mě velmi zaujal Bolek Polívka ve filmu Zapomenuté světlo. Podle mne byl skvělý i v této vážné roli.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já ho mám rád hlavně jako herce,tak jak se chová někdy na veřejnosti,tak to mně k němu moc nesedí,ale co,každý jsme nějaký,jako herce ho můžu vidět i vícekrát v jednom filmu.
Doplňuji:
To Iwetax:hrát ochlastu mu nedělá asi žádný problém,když v civilním životě si tak často rád dá do trumpety.

Další odpovědi
iwetax

Mě se moc líbí v komedii Kurva hoši geten tag. Tam hraje pěknýho ochlastu.

vagra

Má specifický humor,který se mi líbí.

Bumbes

Díky svému specifickému sebeironizujícímu, nebo někdy naopak sarkastickému humoru patří mezi mé oblíbence.
Také mu fandím v kauze „Valašského království“, aby vyhrál nad tím podnikatelem-pijavicí.

kapka

Výborný komik, skvěle zvládá i vážné role. Co chtít víc? Pije jako spousta dalších umělců, to je pravda, ale to mně může být úplně jedno.

roxy52

Mě se jeho humor nelíbí.Ale jako herec je dobrej.

panenka

Mám ho ráda nejvíce se mi líbil ve filmu Dědictví aneb kurva hoši geten tag.

anonym

Byla by asi zajímavá reakce pana Polívky na naše názory. O něm.

anonym

jako herce ho mam rada je prvotridni,ale jako cloveka v soukromi mi nesedi

quentos

mám to přesně opačně než LeD – jak herce ho mám rád, jako člověka ne. Pravidelně ho nesleduju, ale občas kouknu na Manéž a jednou jsem měl tu čest vidět ho živě přímo v Divadle Bolka Polívky v Brně. Hraje prostě skvěle, ale charakterově to je, jak by řekla moje maminka, typický český, resp. valašský křupan.

led

napriek tomu, že ho nemám veľmi rada ako herca, neuberám mu na herectve, skláňam hlavu. Ako človeka, keď nehrá, ho mám rada.

anonym

Dobrý den annas.Věřím vám,že jste to nebyla vy kdo moji otázku smazal.Protože si o vás myslím to nejlepší.co se týká Bolka Polívky, tak jej znám osobně a je někdy moc fain a někdy to s ním není lehké.Ale mám jej ráda.---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

anonym

Bolek Polivka je komik,a je i herec.Filmy ve kterych hral ,nedelal se do srandovna,jsou take koukatelne.Musime si pomahat,Zapomenute svetlo..Osobni zivot tohoto herce me nezajima,pro me je predevsim kumstyr,krery navic umi od tech nekterych,co si na ne hraji.

Michal

Mám rád jeho herectví i mírně povýšený humor.

ten který je

Nepatří k mým oblíbeným hercům.

SinceX

Popravdě ho nemusím, nelíbí se mi styl jeho herectví, připadá mi takový „vesnický“, s kulturou, která nám měšťákům připadá jinší, vždyť víte..Jediná jeho role se mi líbila ve filmu „Dědictví, aneb Kurvahošigutntag“

vagra

pro Annas-Moc razy my se mu nasmili-tuš ja,može byč.

annas

Vagro, děkuji. Splnil jste svůj slib. Už jsem se zmiňovala, že Vaši mluvu neznám, takže stále něco nového. A navíc, legrace!!!

vagra

Tuš, jak šče pravěla-slub je slub a sluby se mušu plnič.
Gdo něplni sluby, stoji za guvno a to ja takovy něchcu byč.

Omlouvám se za to jedno slovo,ale bez toho,jak jistě chápete, by to nebylo ono.

annas

Ještě jednou díky.

vagra

Něni za co.

Bumbes

Tu ktoś gada po polsky?

vagra

Omyl Bumbesi-to není polsky,ale slezsky.
Připouštím jejich velkou podobnost.Přesněji bych to nazval prajzštinou.
Je to směsice češtiny,polštiny a němčiny.