Duvemblejt

Bolák v nose

Dobrý den všem , chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s „bolákama v nose“. Mám to už 2 dny , velikost je pořád stejná a mažu si to „černou mastí“. Výsledek nevidím. Nevíte o nějaké mastičce , olejíčku atd.? Musím říct že to bolí jak čert , málem sem měl z toho trauma jak to bolelo. ☹
Doplňuji:
Jdu zkusit ten Tea tree olej ;)

Nejlepší odpověď
svejk007

Vatovou tyčinkou zkus nanést tea tree olej nebo mastičku Bactroban.
Nebo zajdi na orl, tam ti od toho pomůžou

Duvemblejt

Tea tree olej chci zkusit , ještě ho mám doma , ale nevím jestli to nebude štípat jako prase..