Bojovnice pestrá a další ryby

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké rybky mohu dát k Bojovnici pestré?
Nebo mohu použít kombinaci- 10 neonek + bojovnice + 2 krunýřovce + 2 pancéřovníčky?
Jsem teprve začátečník a moc si nevím rady.
Děkuji za odpoveď :-)
Doplňuji:
Akvárko má 30l a je tak akorát osazená rostlinkama.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mam bojovnice, k tomu jednoho krunyrovce a 3 pancernicky. (A dalsi, netusim, co je to za druhy, mam je teprve ctvrt roku XD Holt si je nepamatuju.) Neonky nedoporucuju, bojovnice je zerou. (A ano, zerou, taky jsem se tomu divil. No.. meli tenkrat kvalitni a ne az zas tak lacine zradlo :)) Co k nim jde: zeptejte se primo ve zverimexu, tam vam poradi nejlepe. Ackoli kdyz si to budete porizovat vsechno zaraz, je sance, ze by vam ty neonky mohly prezit - pokud se daji hned na zacatku spolu, pak obcas beta sve touhy po jidle vydrzi.

Další odpovědi:

Zlatý

V rámci svého druhu lze chovat v jedné nádrži pouze jednoho samce. K ostatním rybám je mírná. Potěr jiných ryb považuje za kořist.

Bronzový

Nejdůležitější, jste zapoměla uvést. Jak je nádrž velká a jak moc je osázená rostlinama.
Pak se nechá teprve poradit jaký druh ryb a kolik.
Aby mohl být "betták" se neonkama musela by být nádrž přes 120 litrů a hodně zarostlá, jinak na ně bude útočit. Dle výběu ryb, který jste uvedla by muselo mít akva cca 80 litrů. Další chyba je 2 pancéřníčky (ne pancéřovníčky). Panceřníček je hejnová ryba a je jich potřeba alespoň 6, dva jsou málo a neprospívají.
Doplňuji:
30 litrové akva je pro setavu jakou jste psala opravdu nevhodné. Do této nádrže bych "bettákovi" koupil dvě samičky a nic víc. Na to je to akva akorát.
Pokud by jste tam dala ryby o kterých píšete tak je nádrž hrozně přerybněna. Na jeden cm ryby se počítá cca 1 litr vody.

Diskuze k otázce

janijaninka

Aha. No když jsem se ptala ve zverimexu, říkali, že k ní mohu dát všechno. A prodali mi i paví očka. A Bojovnice pak na ní začla narážet a musela jsem ji dát pryč.
Akvárko má 30l a rostliny má akorát.
A co bych tam tedy měla dát, aby to bylo akorát na 30l?

Zlatý

chudst

Zrovna pavi ocka ne, ty mi k nim ve zverimexu zatrhli hned na zacatku. Tak zkuste jiny zverimex ^^;

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.