Rogalka

Bojovnice pestrá

Mám v akvariu 1 samce a 3 samice bojovnice pestré co můžu k nim přidat parmičky nádherné nebo poraďte který druh ryb se k nim hodí.Akvárko má 60 lt
Doplňuji:
Nezlobte se jsem začátečník a tak se ještě ptám kolik jich tam můžu koupit a jestli by tam mohli být i někteří čichavci a jestli můžu poprosit kteří, ve zverimexu mi řekli,že ani čichavec ani parma nádherná se s nimi nesnesou. Nechtěla bych bettám ublížit jsou nádherný a moc se jim daří.Děkuji

Nejlepší odpověď
cinda

Jen klidné a mírumilovné, žádné okusovače ploutví,parmičky určitě půjdou