Bojkotovali jste něco nebo někoho ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

snažím se bojkotovat na svém dvoře
řev nepřízpusobivých posloucháním
hudby..
a názory politiků některých stran tím,
že vypínám TV 😁

Další odpovědi
bolak

jen společenská pravidla, jinak jsem celkem poddajný živočich

dudu

Např. jogurty zahraniční výroby, ignoruji i některé otázky a odpovědi na těchto stránkách, pokusy o spolupráci s hlasateli většiny cirkví atd. V podstatě se jedná o celou řadu nabízených výrobků a služeb.

Questman

Jakýkoli můj pokus o sportovní činnost :D

ABCVera

Já bojkotuju čínské zboží a Babišovy výrobky

lukas.zmizik

my vždycky ve škole bojkotovali v pátek poslední hodinu technického kreslení, a bojkotovali sme to tak, že sme schovávali třídní knihu aby nás učitel nemohl zapsat že chybíme…

pak na druhý den říkal učitel, že sme blbci, že když sme chtěli skončit dřív, že sme mu to měli říct, a on by nemusel jako vůl chodit po celé škole a hledat, v jaké třídě sme…

štamgast

Učitelku na ZŠ, za jednu chybu dávala za pět tak jsem ji začal bojkotovat.
Doplňuji:
A taky více věcí ale tahle je nejmarkantnější, zmíním např. všechny parlamentní pravicové strany+ANO 2011 a Úsvit.

ivzez

Ve 3. ročníku na gymnáziu jsem bojkotovala matematické desetiminutovky,
tvrdila jsem, že je nesmysl učit se zpaměti hodnoty, které najdu v tabulkách.
Zchytala jsem za ně asi 11 pětek, ale protože mi matematika šla, projevilo
se to v pololetí zhoršením jenom o jeden stupeň…

Tehdy mi to připadalo oprávněné,
dnes bych to svým dětem nedoporučovala…

garbo

Ano, bojkotuji výrobky z Číny. Nechci podporovat komunistický režim, ale ani bezohledné ničení přírody.

ddelta

Ano, ted to uz nedelam. Odmitanim veci ve vnejsim svete dostavam info, ze musím v sobe neco zmenit. Bojkot je silna agrese a stavam se agresorem.

koublex

ano, neustále a to celý život,)

NEVER TO RETREAT, NEVER TO SURRENDER !!!