Avatar uživatele
anonym

Bojkotovali by jste čerpací stanice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ne

Bojkotovať môžte len konkrétnu čerpaciu stanicu, alebo spoločnosť. Ako celek a princíp to nie je reálne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

nepotřebuji PHM

Jsou ale věci, který člověk bojkotovat prostě nemůže, pokud má být použitelný. Dneska si bez auta většina lidí neškrtne a společnosti to dobře věděj. Proto se zdražuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Ano

Již tak činím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ano

Bojkotuji od začátku roku benzínky Shell.Roky jsem tam brával benzín,protože jsem si myslel,že za tu cenu je kvalita.Vloni jsem během hodiny zadřel dvě pily po natankování na této benzině.Od nového roku jsou proti ostatním v předstihu se zdražováním a tak beru jinde a levněji.Bohužel jsem na benzínu závislý.Kupodivu co jsem přešel na jinou značku pil,tyto už nejsou tak rozmazlené a snesou i jiný benzín než ze Shellky.Beru tam jen plyn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rvrablik

Ano

Ano, bojkotuji čerp.stanice v ČR.

Chci tímto protestem říct, že NEJSEM OVČAN ŽIJÍCÍ V ČEZKU!!!

Jezdím tankovat do Polska a se zvyšujícími cenami se to vyplatí stále více.

Když vidím, jak stát špatně hospodaří (resp. nedovede uhlídat peníze) a pak Vám politici
před volbama pošlou složenku na dluh 121tisKč (nyní je dluh 132tisKč na každého občana ČR!!!), tak je mi zle…

Stát umí už POUZE brát, nikoliv nic rozuného dát. Nic jiného od něj nečekám. Ale ať státní pokladna nečeká, že budu podporovat dvou a více korunové zdražování spotřební daně pohonných hmot!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misus

NEVÍM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek