Bojkotovali by jste čerpací stanice?

Nejlepší odpověď
led

Ne

Bojkotovať môžte len konkrétnu čerpaciu stanicu, alebo spoločnosť. Ako celek a princíp to nie je reálne.

Další odpovědi
Terryle

nepotřebuji PHM

Jsou ale věci, který člověk bojkotovat prostě nemůže, pokud má být použitelný. Dneska si bez auta většina lidí neškrtne a společnosti to dobře věděj. Proto se zdražuje.

dědapetr

Ano

Již tak činím.

Jikra

Ano

jendahun

Ano

Bojkotuji od začátku roku benzínky Shell.Roky jsem tam brával benzín,protože jsem si myslel,že za tu cenu je kvalita.Vloni jsem během hodiny zadřel dvě pily po natankování na této benzině.Od nového roku jsou proti ostatním v předstihu se zdražováním a tak beru jinde a levněji.Bohužel jsem na benzínu závislý.Kupodivu co jsem přešel na jinou značku pil,tyto už nejsou tak rozmazlené a snesou i jiný benzín než ze Shellky.Beru tam jen plyn.

rvrablik

Ano

Ano, bojkotuji čerp.stanice v ČR.

Chci tímto protestem říct, že NEJSEM OVČAN ŽIJÍCÍ V ČEZKU!!!

Jezdím tankovat do Polska a se zvyšujícími cenami se to vyplatí stále více.

Když vidím, jak stát špatně hospodaří (resp. nedovede uhlídat peníze) a pak Vám politici
před volbama pošlou složenku na dluh 121tisKč (nyní je dluh 132tisKč na každého občana ČR!!!), tak je mi zle…

Stát umí už POUZE brát, nikoliv nic rozuného dát. Nic jiného od něj nečekám. Ale ať státní pokladna nečeká, že budu podporovat dvou a více korunové zdražování spotřební daně pohonných hmot!!!

filva

Ano

misus

NEVÍM