vivatis2-

Bojíte se zubaře?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

Ne

Je mně 62 a eště furt nevím esi mám mít bobky, páč sem tam zatím nebyl a kelce só v cajku )))
Česky: …nevím, jestli mám mít strach, poněvadž jsem tam zatím nebyl a zuby mám v pořádku

Další odpovědi
quentos

Ne

zatím jsem chodil k samým rozumným, od kterých to skoro nebolí.

www

Ne

arygnoc

Ano

jejda.

a jak.

je to jediný oficiální sadista, kterého znám.

Terryle

Ano

víc než čert kříže. Ovšem jen když jsem v pohodě. Když mám akutní problém, jde strach stranou a chci to mít hlavně už odbyto…

anonym

Ano

tom004

Ano

To není strach,ale panická hrůza.:))

ten který je

Ano

Ano,zmocnuje se mne přímo hrůza.
http://www.stre­am.cz/uservide­o/17994-brnensky-masakr-zubarskou-vrtackou

anonym

Ne

Kvůli těch pár zubů,co mi zůstaly?

Jikra

Ano

Mám panickou hrůzu takového rozsahu že už sem u zubaře nebyl 30let.
A vlastně už ani žádnýho nemám,na rozdíl od zubů kterých mám na starý kolena plnou hubu,páč mě už asi před 20léty vyřadil z evidence.

dědapetr

Ne

Chodím k němu rád mám zuby bez kazu.Nikdy mě žádný zákrok nedělal.

venkovan

Ne

Zubaře ani zubařky (jsou to často krásné ženy, tak proč se hezké ženy bát) se nebojím, jen někdy mám ze zákroků nepříjemný pocit. Ale pravdou, je, že jsem při a nebo těsně po zákroku měl blízko k omdlení. Nicméně dole zubaře jsem na takový stav měl s ohledem co vše se dělalo nárok.

fablen

Ne

Mám zubaře hodného a milého tak nemám důvod se jej bát a strach z různých zákroků je asi přirozený. Je na zubaři, aby vysvětlil, co bude provádět a proč.
Vzhledem k tzv. „syndromu bílého pláště“ se bojím zubaře stejně jako lékaře obvodního, gynekologa apod.

filva

Ne

Mousinek

Ano

Housenka1973

Ne

Mirrorwoman

Ne