Miroslavst

Bojíte se, že vás někdo kousne nebo co?

Bojíte se, že vás někdo kousne nebo si stojíte za svým názorem, který zde vložíte. Ať už je to otázka nabo odpověď.
Proč tedy někteří máte zvoleno, že nemůžete být kontaktováni. Potom jsou vaše odpovědi i dotazy schované.
Jak jinak kontaktovat, když na diskuze nereaguje ten koho se to týká.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Sice souhlasím s Tebou, ale musím být částečně i na straně uživatelů, kteří nedovolují být kontaktováni. Já dovoluji být kontaktována a dostala jsem docela dost nepříjemných a urážejících e-mailů. A to i v tom případě, že jsem s daným uživatelem nikdy předtím nekomunikovala. Prostě mi jednoho dne napsal sám od sebe e-mail, který nebyl nej a bylo to… Ti, kteří nedovolují být kontaktováni mají klid, ale je to také problém – jak říkáš Ty. V odpovědích a otázkách diskutovat nesmíme, proto jsou diskuze. Sama jsem do některých psala, ale do teď nedostala odpověď. Ani nedostanu – je to totiž už pěkně dlouho. Takže to je ten problém. I přes ty všechny nepěkné e-maily pořád dovoluji být kontaktována. Je ale fakt, že málokdy dostanu pěkný e-mail. Např. za poděkování, že moje odověď byla užitečná, nějaký e-mail na povzbuzení atd. I když za odpovědi palce dostanu, nikdy nevím, zda ho dostanu za to, že jsem odpověděla, nebo za to, že moje odpověď je kvalitní…

Jinak já si za svým názorem stojím. Každý má právo na svůj názor. Ať už je jakýkoli. 😉

Další odpovědi
aramah

Tak jo když vás to tak vytočilo, pokud vás to uklidní tak vám tu možnost dám.Za pět min. Můžete mně kontaktovat!!

anonym

stojím si za svým názorem,někdy sice nemusím mít pravdu a proto jsem ochotna o něm třeba diskutovat s osobou ktera můj názor nesdílí,ale jen v případě že není vulgární,snad se nedočkám jako Jahoda urážlivých imeilů

fira

Souhlasím s tebou.

iceT

ja se take nebojim,ale mam problem s tim,ze kdyz uz bych chtela nekomu podekovat za odpoved,tak me "neco"nechce pustit dal a nevim jak na to.proto mi administrator uz smazal dve odpovedi,ktere nebyly v souladu s kodexem uzivatelu.

led

Nebojím. Každá odpoveď i mailová aj nesúhlasná je názor určitého človeka. Spôsob jeho vyjadrovania ukazuje jeho spoločenské IQ.
Už sa mi stalo, že ma priamo oslovila uživateľka s konkrétnou otázkou.

anonym

Kousnutí se nebojím,otravování ano.
A velmi dobře VÍM,o čem mluvím.

straširybka

za svým názorem si vždy stojím, pokud nemám pravdu, omluvím se a přiznám, že jsem se spletla. kontakt povolen mám, nebojím se. každý má právo si myslet, co chce a čemu věří a proto jsou i tyto stránky, člověk chce slyšet názor od více lidí, zkušených i méně zkušených, starších i mladších, lidí z oboru i mimo… na maily, které by mě urážely bezdůvodně, neodpovídám. ten člověk mi nestojí za ten čas, který promrhám psaním jemu, stejně – takový člověk by mou odpověď nepochopil