Drap

Bojíte se vykradení ?

Zde je poúpsáno jak to mimo jiné dělají
http://letecka­posta.cz/258756326

Nejlepší odpověď
Michal Kole

www:

nemusíš se bát otevřít odkaz. projel jsem to wwww.virustotal.com

Pro ostatní: fakt zajímavé počtení

Tyto rady (jak se bránit zlodějům) by spíš měla přinést policie (aby měla méně práce)než noviny nebo ještě spíš pojišťovny, aby nemuseli vyplácet pojistky.

Další odpovědi
casey

Cteni je to zajimave.
Bojim se spise vykradeni chaty, jeji zabezpeceni je takrka nulove. Ackoli se snazit tam nemit nic cenneho, obvzlaste pres zimu, tak pila, sekacka, kolo atd… Svagrovi ukradli i kamna.
Doma takovy strach nemam. Bydlim vysoko nad zemi a dvere splnuji ctvrtou bezpecnostni tridu. Vic pro to snad udelat nelze.

www

Odkaz neotevřu, ale vykradení se nebojím.
Není co ukrást 😁!

verunka483

A vy?

briketka10

docela se bojím mám tu drahou techniku a nechtěla bych o ni přijít, byt moc zabezpečený nemám..
a kruci ☹
musím si koupit zámek na balkonový dveře co nejdřív !!
Doplňuji:
no Syd já pojištěná nejsem uá uá..

Syd

No, tohle jsem snad asi ani číst nechtěla. Mít doma pejska tak se teď víc bojim o něj než o nějaký věci. Ostatně většina domácností je dneska asi stejně pojištěná.

Tom20

To je mi úplně jedno.Toho se fakt nebojim,i když bych asi měl.