Bojite se vecer chodit po ulici?

Nejlepší odpověď
Katusa

U nás v poloměstě si vybírám takové cesty, kde jdu kolem domů známých, případně si říkám, že pokud by mi chtěl někdo něco udělat, bude nejspíš na mol, takže bych mu utekla. Pro jistotu ale většinou v kapse mám pepřák. V jiných městech se ale bojím a snažím se nikde v noci sama netrajdat

Další odpovědi
WeeBear

V týdnu se nebojím, bydlím na klidném sídlišti.. Ovšem v pátek, sobotu a někdy i neděli večer radši ani nevycházím po setmění ven, není tam pro mě pak úplně nejbezpečněji.

rtepp

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bojite-se-vecer-chodit-po-ulici

Berušinka

Nevím, jestli ti jí nesmažou, když je to tu 2×. Takle to už asi nezachráníš, ale pro příště jí ani omylem nezamykej tak rychle =)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bojite-se-vecer-chodit-po-ulici

venkovan

Nosím holeňové boty, tak při nějakého šlápnutí do díry na chodníku či vozovce mi zas tak zlomení nohy nehrozí.

samicek333

Někdy ano, každý den chodím pozdě večer venčit psa, takže jsem klidná, je to obranář, sice je plemene zlatý retrívr, ale když se mu něco nebo někdo nelíbí, nenechá mě k němu jít blíž a brání mě, takže se nebojím. Spíš se večer po ulicích procházím radši, než přes den. Sama večer po ulici nikam nevycházím a když už musím, tak s někým.:)

anonym

jsem tu novy, uz si dam pozor :)

Berušinka

Dobře, dobře =)
Tak si hlavně přečti kodex.

anonym

neboj :) uz ho mam za sebou :)