nesnasims

bojíte se smrti?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Tady si přečti ještě další odpovědi –

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bojite-se-smrti

Smrti ne,spíš stáří,bolesti,ne­mohoucnosti,bez­moci a osamění.

Další odpovědi
poa.li

Nebojím se smrti. Bojím se bolesti… Smrt je přitozená, takže zlá být nemůže…asi…

Drap

Smrti ne, možná umírání

venkovan

Hloupé a zbytečné ano, přirozené ne zas tam moc. Ale nerad byl to prožíval dlouho a navíc být předtím závislý několik let či měsíců na pomoci ostatních.
A popravdě – smrti se ve své podstatě bojí každý. Toto nejsou moc dobré otázky pro pohodu.

tom004

Ani náhodou.Ale když přijde,tak rychle.

Adéla Joon

Konce světa 2012 Ano :DDD

michael69

Ne.

Rufus

Čekala jsem tady citát od J. Wolkera a jsem ráda, že tady není. Jinak bych ráda se ztotožnila s J. Sovákem z odkazu. Jinak jsem našla hezkou větičku, kterou pronesl Jeff Buckley, který zemřel mlád a jeho otec ještě mladší…oba zpěváci. Takže cituji: JEFF BUCKLEY Život je kočár Boží a smrt je jen stínem jeho biče. Ale dnes buďme veselejší a radostnější. Babička říkávala, že nevíme dne ani hodiny…a je to tak dobře, ne?