lukas.zmizik

bojite se jet v aute s nekym, o kom bud vite, ze boural, nebo boural primo s vami?

Doplňuji:
hacky a carky nad pismem nepisu z duvodu anglicke klavesnice a anglickeho win

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano bojím, nejraději… když mohu řídit sama

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

nevadí mi, když člověk boural – většina kamarádů ještě na škole sem tam to fáčko odepsala na poli, ale co mi vadí je být spolujezdec člověka o kterém vím, že je zmatkař 😁

terry

Záleží na tom, z jakého důvodu boural.
Teď jsem viděla na malém kruháku v sobě 2 auta. Nechápu, jak se tam mohla srazit.
pokud to je nervák nebo zmatkař, pak se bojím.
Nejraději řídím sama a sama v autě.
Ale mám pár lidí v okolí, se kterými se v autě cítím bezpečně.

aramah

Snikým nesednu do auta,ať boural nebo ne.
Když jedu s manželem tak mím autem.Prostě si to odřídím raději sama.
:D

vlkadam10

jo asi bych nebil úplně klidný. ale zase nakonec to vtřeba jeho chyba nebyla, ale třeba za to může někdo jiný.

a prosím piš háčky a čárky nad písmem.

Heřman

Ano i Ne protože si myslím že se ze svích chyb poučil.

Damiana

Pokud to nebyla jeho chyba, tak snad ani tolik ne. Jinak se na to snažím nemyslet, ale určitě jsem ostražitější.

Dan4815

Víceméně se to může stát každému, ale pravda, nějaké obavy mám.

arygnoc

tak to b som nemohol jazdiť ani sám so sebou.
hm.

ale áno, bojím sa, najmä po televíznych novinách, keď pod obrazovkou poutieram krv.

sám som vodič dosť posera a kochám sa krajinou, no nejaký ten blbeček už do mňa ťukol (pred troma rokmi som si viezol z predajne novučičkého megana a tupec so škodou 100 vyrobnej ešte za kleopatry mi zničil v zátačke celý ľavý bok, grr. som mal chuť mu nabúrať xicht).

IK

Můj manžel, byl velmi dobrý řidič a v autě se zabil. Nebyla to jeho vina, ale příšerné podmínky, smyk a protijedoucí tirák.
Já jsem se s ním dřív bála, protože jsem nestíhala jeho rychlé reakce a lekala se díky tomu že bych sama bourala.
Pak jsem se ale bála i v autobuse a za volant už nesedla. Nejhorší to bylo s tchánem který měl podobný způsob jízdy.
Ale syn také boural a teď jezdí velmi jistě a působí na mne uklidňujícím způsobem.
Je to víc ve spolujezdci než v řidiči, je určitě dobré vozit „bojky“ ohleduplně než vás nařknou že jste děsný řidič 🙂

pizlicka

nebojim,s takovym clovekem logicky do auta nesednu.radsi pujdu pesky,nebo busem.