Avatar uživatele
lukas.zmizik

bojite se jet v aute s nekym, o kom bud vite, ze boural, nebo boural primo s vami?

Doplňuji:
hacky a carky nad pismem nepisu z duvodu anglicke klavesnice a anglickeho win

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, KdoSiOdJinud, Deli, Heřman před 4472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

ano bojím, nejraději… když mohu řídit sama

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

nevadí mi, když člověk boural – většina kamarádů ještě na škole sem tam to fáčko odepsala na poli, ale co mi vadí je být spolujezdec člověka o kterém vím, že je zmatkař 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Záleží na tom, z jakého důvodu boural.
Teď jsem viděla na malém kruháku v sobě 2 auta. Nechápu, jak se tam mohla srazit.
pokud to je nervák nebo zmatkař, pak se bojím.
Nejraději řídím sama a sama v autě.
Ale mám pár lidí v okolí, se kterými se v autě cítím bezpečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Snikým nesednu do auta,ať boural nebo ne.
Když jedu s manželem tak mím autem.Prostě si to odřídím raději sama.
:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlkadam10

jo asi bych nebil úplně klidný. ale zase nakonec to vtřeba jeho chyba nebyla, ale třeba za to může někdo jiný.

a prosím piš háčky a čárky nad písmem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ano i Ne protože si myslím že se ze svích chyb poučil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Pokud to nebyla jeho chyba, tak snad ani tolik ne. Jinak se na to snažím nemyslet, ale určitě jsem ostražitější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dan4815

Víceméně se to může stát každému, ale pravda, nějaké obavy mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak to b som nemohol jazdiť ani sám so sebou.
hm.

ale áno, bojím sa, najmä po televíznych novinách, keď pod obrazovkou poutieram krv.

sám som vodič dosť posera a kochám sa krajinou, no nejaký ten blbeček už do mňa ťukol (pred troma rokmi som si viezol z predajne novučičkého megana a tupec so škodou 100 vyrobnej ešte za kleopatry mi zničil v zátačke celý ľavý bok, grr. som mal chuť mu nabúrať xicht).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Můj manžel, byl velmi dobrý řidič a v autě se zabil. Nebyla to jeho vina, ale příšerné podmínky, smyk a protijedoucí tirák.
Já jsem se s ním dřív bála, protože jsem nestíhala jeho rychlé reakce a lekala se díky tomu že bych sama bourala.
Pak jsem se ale bála i v autobuse a za volant už nesedla. Nejhorší to bylo s tchánem který měl podobný způsob jízdy.
Ale syn také boural a teď jezdí velmi jistě a působí na mne uklidňujícím způsobem.
Je to víc ve spolujezdci než v řidiči, je určitě dobré vozit „bojky“ ohleduplně než vás nařknou že jste děsný řidič 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nebojim,s takovym clovekem logicky do auta nesednu.radsi pujdu pesky,nebo busem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek