Stříbrný

Bojíte se imigrantů? Vrátí Afrika atd. Evropě kolonizaci z minulých století? Mohou být křižácké výpravy naruby? Uf!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No to se teda bojím a hodně se bojím, ale jeden strejda v tv v pořadu s Jílkovou měl "skvělý" nápad - vzít si je k sobě domů, každá rodina jeden kus, tak to bych byla myslím dost proti. asi rozházím kolem baráku škvarky, aby k nám nešli :-))...jo, není to sranda, fakt se dost bojím :-(
Doplňuji:
Četla jsem, že v Olomouci vyřvávali, že jim budeme sloužit, že za patnáct let, takže asi si to tak představují. Bůh dá, že se toho nedožiju, mě živou nedostanou!

http://www.blesk.cz/…

Další odpovědi:

My je přijmem jako chudáčky a vykrmíme je a oni nám za tu laskavost ještě "bodnou kudlu do zad" až jim otrne,jo to známe!

Stříbrný

Jen ať Afrika Evropanům to kolonizační utrpení vrátí - ale jen těm zůčastněným: GB a F!
My s tím nemáme nic společného:D
A uprchlíky ať si vezmou ti, kteří chtěli svrhnout syrského Asada. Moc dobře věděli, že 80 až 90 % syrského civilního obyvatelstva bude bez přístřeší:D

Zlatý

http://alianciazanedelu.sk/…
Zajimavy clanek, co si o nasledujicich letech v Evrope mysli spisovatel Ondrej Neff.
Nelibi se mi to, bojim se hlavne o sve deti, v cem budou zit. :(

Pokročilý

Jsem člověk který asi brzy vstoupí do SPD, stranu kterou založil Tomio Okamura na vyhnání všech imigrantů a nepřispusobivých občanů, obrazek si udělej sám

Bronzový

Citace: "Nejhorší rádce v jakékoliv situaci, a přiznávám, že dnešní situace je vážná a svízelná, je strach. Strach před uprchlíky, strach před azylanty, strach před cizím elementem u nás v české kotlině. Velice bych vás prosil, abychom v této, ano, připouštím, velmi vážné situaci, zachovali střízlivý postup." Jsem mile překvapený, že toto 18.6. zaznělo v českém parlamentu ... Samozřejmě od jednoho z nejméně oblíbených politiků (také ho moc nemusím), ale v tomto má plně pravdu ...

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Samba: v té Olomouci to bylo trochu jinak, ale to v Blesku samozřejmě nenapíšou ...

Zlatý

annas

Blesk má nepřesné informace.

http://www.parlamentnilisty.cz /…

Zlatý

kapka

A z ceho mas strach ty, Pepo25, ze nas tak prosis? :) Neber to zle. Jen mi co nejkonkretneji odpovez. Porad mi to jeste nikdo z "tvy strany barikady" nevysvetlil. :)

Bronzový

Pepa25

Já mám strach ze zbytečné radikalizace a vyvozování nesmyslných závěrů. Pokud někdo ze strkanice u stánku provokatérů (celé IVČRN není nic jiné, resp. je to zjevně hnutí proti náboženské svobodě v ČR) dovozuje nesmyslné závěry (např. že se mám všichni bát), tak se bojím, čeho jsou lidé doblbnutí správně podanou propagandou schopni ... Stejné to bylo i s těmi "slavnými" protiromskými pochody - v jednu chvíli to vypadalo, že tu budeme mít masové nepokoje, ale naštěstí se většina lidí nenechala strhnout k provokacím.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.