Bojite se bourky?

hromy,blesky,jak reagujete pri tomto ukazu.Nejednou jsem dostala sprsku slov;codelam v tuto chvili u okna!

Nejlepší odpověď
anetadela1

Já ne. Miluju dívání se z okna na blesky. Taťka nás s tím, jako děti, taky vždycky strašil, abysme nestály u okna. Ale já klidně v noci vstanu a dívám se.
Vloni v létě, jak byly v červenci ty šílený lijáky a bouřky, tak jsme seděli pod pergolou (otevřenou) a všude kolem nás lítali věci, obloha byla zelená a byla to super podívaná.
Někdy si připadám jak Viktorka… :D

Další odpovědi
afro.minerva

Ne, nebojím se bouřky. Sice je pravda, že když začne bouřka, tak se klidím z volného prostranctví, nazalejzám pod nejvyšší stromy a jdu radši někam do domu, ale že bych se bála stát u okna, to ne. Snad máme blezkosvody, ne?

ten který je

Bojím se bouřky pokud jsem na horské tůře.To bývá nebezpečné.

Jahoda

Taky se nebojím. Ale když jsem byla malá, tak jsem se bála a to dost. Vždy jsem zalezla pod peřinu. Z toho jsem ale už dáááávno vyrostla :D ;o)

panenka

ne nebojím se bouřky

Michal

Ne ,je to nádherný živel.

Adulinka

ne,vůbec se jí nebojim je to nádhera se koukat na bouřku ale ven bych v ní nešla protože mýho kámoše táta byl bleskem zasažen=O(…ale jinak mám bouřku ráda..