Bojíte se?

bojim se bourek a blesku,a co vy taky pistite strachy?

Nejlepší odpověď
panenka

Bouřek a blesku se nebojím

Další odpovědi
Bumbes

Bouřka je pro mne lepší divadlo, než nějaký přiblblý TV seriál, či telenovela. Je to fascinující podívaná, kterou si málokdy nechám ujít. Nejlepší zážitek byl, když „prásklo“ do sloupu u nás před domem (zrovinka jsem se díval), sice to odnesl kuchyňský robot, ale stálo to za to.

anonym

Ja se nebojim,vzdy jsem se tesila,az nejaka prijde.Fakt.Vzit si peknou knizku byt v bezpeci domova,slyset to tukani do parapetu a pak usnout spankem spravedlivych­..Parada.Samoz­rejme se nesmi jednat o zadne nicive bourky,tornada.

anonym

Už jsem velkej kluk,nebojím.Ale kdysi – na táboře – v lese – přišla bouřka,velmi slušná a asi 50 m od nás uhodilo do stromu.Takovou ránu jsem od té doby neslyšel,všem nám téměř povolily svěrače.Možná,že někomu…? A holky pištěly a pištěly – malinkej hysterickej záchvatík.Já nepištěl.
Druhá příhoda – můj pes vždy zpanikařil,když v dáli zahřmělo.A jednou se v té panice,hledaje úkryt, narval pod vanu a nešel vytáhnout.Málem jsem ho přetrhnul,ale dostal jsem ho ven.

annas

Já se bouře bojím moc. Už jsem se zmiňovala o tom, že zalezu pod peřinu a schovám hlavu. Zažila jsem hrůzy – v Polsku u Baltu, když nám voda z rozbouřeného moře zaplavila stany, my všichni leželi na zemi kus dál pod stromy, sledovali, jak se blesky křižovaly.
ednou, když jsem byla mladší, sjel blesk po hromosvodu, asi byl špatný, dostal se do bytu přes uzemnění, vyrazil mně z ruky pití a zapálil polštáře na gauče. Naštěstí vše dobře dopadlo. Nejhorší hrůzu mám spojenou s tornádem – asi před 5 – 6 lety.

Vicki

Bouřky mě vždy fascinovaly a svým způsobem i přitahovaly.A pak ten krásně čistej vzduch-no nááádhera.

Jahoda

Ne, že bych pištěla, ale někdy je mi nepříjemné to poslouchat. Předevčírem ráno u nás byly tokové hromy, že se otřásal celý dům. V životě jsem toto nezažila! Bylo to hrozné a pomalu jsem se začala bát. Včera byly také nepěkné hromy a blesky a obloha byla šedo-zelená. Snažila jsem se to všechno vyfotit, ale na fotkách je to světlé a nevypadá to jak to, co jsem viděla. Dnes byla také bouřka v době, kdy jsme grilovali. Ale to jsem si sedla pod pergolu, na níž plane víno, a seděla jsem, koukala na oblohu. Ale pak začaly padat kroupy a raději jsem odešla domů. Po chvíli to přestalo a my jsme pokračovali v grilování. 🙂
Doplňuji:
Ještě dodávám, že se nemusím bát toho, že by to do nás uhodilo. Na naší zahradě a kolem ulice jsou vysoké stromy, takže by to uhodilo do nich a ne do nás.

dagry

Tak já se bouřek a blesků bojím příšerně. A dneska jsem si to pěkně vyžrala, protože před chvílí jsem se vrátila domů a venku se blýskalo jako blázen. No než jsem došla domů byla jsem polomrtvá strachy. A teď jsu taky, protože jsem si musela otevřít okno jaké je strašné dusno a venku se blýská a bouří pořád. A jsem tady sama. Ani psa tu nemám.

led

pišťať môžete len v strachu o čerstvo urobený účes a nové šaty… trocha vody človeku neuškodí 🙂
pri blesku keď objímate osamelý strom tiež môžete pišťať od strachu. Ten blesk vás určite zasiahne. Ak ste v nútri nezmoknete a neudrie do vás blesk – nie je príčina sa báť.

anonym

PANÍ BURAK.DŘÍVE JSEM SE NĚKDY BÁLA,ALE TEĎ ASI TAK 17 LET SE JIŽ NEBOJÍM,JSEM VĚŘÍCÍ AVŠAK NE KATOLIČKA A TAK JSEM SI VE SVÉ VÍŘE V NEBESKÉHO BOHA NAŠEHO STVOŘITELE NAPROSTO JISTÁ,ŽE MĚ A CELOU MOJI RODINU NAPROSTO OCHRÁNÍ,COŽ SE JIŽ MNOHOKRÁT STALO.SLÁVA BOHU---ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

kvikal

mám kamarádku a jak je bouřka tak umí teda báječné histeráky a nehne se z místa. Posledně jsme ji museli odvést domů. Ale jak je doma tak je v klidu a ani nepíípne. Já osobně bouřky a déšť miluji. Ale nemám ráda když vypadne proud v noci, cítím se trochu bezmocně když si nemůžu rozsvítit.

Michal

Nebojím.Bojím se zlých a ujetých lidí.Bouřky se bojí můj pes.Asi o ní víc ví?!
Souhlasím s tím,že bouřka a blesky jsou nádherné divadlo.