Bojím se známek ze školy

Bojím se špatné známky z nějakého předmětu, nevím co mi rodiče udělají

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Rozhodně neskrývej vinu za špatnou známku. Jakmile dostaneš špatnou známku, sveď vinu na sebe a řekni, že si jí opravíš,což taky udělej. ;)Hlavně neříkej,že za to může učitel,že je blbej atd...neboj se, rodiče chodili take do skoly! ;)

Další odpovědi:

Linka bezpečí, kde ti poradí..

800 15 55 55

Známky nejsou důležité pro život,důležité je co si ze školy zapamatuješ.Jinde ve světě se už neznámkuje.

Pokročilý

NEBOJ SE KDYŽ SLÍBÍŠ ŽE SI ZNÁMKU OPRAVÍŠ A OPRAVDU SI JÍ OPRAVÍŠ RODIČE UVIDÍ SNAHU A BUDE TO V POŘÁDKU

Po opravení špatných známek si pokaždé spočítej známkový průměr z jednotlivých předmětů.Uvidíš, že se ti hned zvedne nálada, že ses zlepšila a to tě velmi povzbudí a zvedne ti to náladu. Taky se každou opravenou známku nezapomeň odměnit tím, co máš ráda.Třeba něcím dobrým,nebo návštěvou kina, nebo jen hezkou procházkou.Uvidíš, hned ti bude svět připadat hezčí a učení půjde lépe do hlavy.

Pokročilý

Já jsem to řešil tak, že za každou jedničku jsem si povolil jednu pětku. Jsou to takové váhy se dvěma miskami.

Diskuze k otázce

TomášVV

Známek se nemusíš tolik bát když se naučíš a máš pocit že ses naučila tak se neboj známka se vždy dá opravit ale já se zase bojím prostředí ve škole :( a to je horší.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.