Kajdamajda

Může to být zánět středního ucha ??

Dneska mi, sice ne uplně ale tak trochu zalehlo ucho.. jako že na něj slyším o něco hůř, než na to druhé.. a když třeba si to ucho zacpu, abych nis neslyšela, tak mě to trochu bolí :(
Ale rýmu, ani horečku, nic takového nemám. TAky někdy, když jím a polknu velké sousto, tam mě to trošičku zabolí… já se bojím, že je to zánět středního ucha… porím poradte, myslíte, že je?

Odpovědi
petra15

Kdyz se bojís, tak uz jsi ho nekdy asi mela – a tak je mozné, ze se ti bude i casto vracet. Ted bych ti doporucila cibuli nebo cesnek – do toho ucha. Seríznout nozem takový kousek, který se ti tam vejde:-)

badisko

No zrovna zanet to byt nemusi ale ikdyby tak co za par dni to prejde …dej si do ucha trochu peroxidu vodiku ..nechej to vysumnet …a kdyby se dostavila bolest tak …rekni mame ta ti da budto brufen …nebo jiny lek co potlacuje bolest a smitec ..