Pokročilý

Bojím se že budu mít pohlavní nemoc jestli že přítelovi vykouřím nebo tak pomoc prosím?

Bude mi 15 mám přítele..Jsme spolu 5 měsíců.A dostali jsme se k více věcem.Mám strach jestli budu nějak nemocná jestli mu ho vykouřím nebo prostě budu lízat. Nejsem očkovaná proti rakovině čípku ale budu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Orální sex a rakovina čípku spolu nijak nesouvisí =)
Určitě bych nikam nespěchala, ale jestli se máte rádi a oběma se bude chtít, tak proč ne.
Jestli příteli v tomto směru nevěříš a měl už před tebou přítelkyně, tak by se mohl nechat vyšetřit - pokud si jeho první, tak pochybuju, že bys od něj něco dostala. I když je možný dostat třeba opar nebo aft. Ale to jen pokud na ně trpíš - to je víc pravděpodobné.
Hlavní je určitě čistota - ale to nebude v téhle době problém - všichni (holky i kluci) se hlídají, aby neměli např. bobry, smegma pod předkožkou nebo hrudkovitý výtok u holek - ale ten by měl vždy řešit gynekolog.
Omlouvám se za zmatené psaní =D

A k tomu očkování - nejlepší by bylo zůstat pannou až do 3. dávky té injekce/oškování - jen jako poznámka - protože po pohlavním styku už to ztrácí účinnost a je možné, že partner ti tam už "něco" přenese, a pak ti bude očkování na dvě věci.

Další odpovědi:

Zlatý

I orální sex jde dělat s kondomem... :-)

Bronzový

Vykuř mu ho a je to.

Bronzový

To s tím vůbec nesouhlasí,jestli jsi očkovaná proti rakovině děl čípku,tady jde jen aby tvůj přítel byl v pořádku byl zdravý po sexualní stránce.

Zdroj: žolík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.