Radomír.cz

Bojím se injekcí. Je tady také někdo takový?

Vakcinofobie

Odpovědi
Craftos

Nevím kolik ti je , ale můj bratr měl stejný problém přibližně v 7. letech a vyrostl z toho takže je tu šance že tato fobie zmizí a pokud né , stačí uvědomit lékaře , protože většina věcí se dá řešit i bez injekce , ale déle to trvá.

savannah97

injekce jakžtakž jdou, ale odběry jsou moje smrt :D a nevyrostla jsem z toho (zatím!) :D

Andre5000

Ne vyloženě že bych se bál, ale je mi to nepříjemné (a zvláště pak odběry krve). Ale musím konstatovat, že dnes už je „lékařská věda“ na takové úrovni, že ty injekce a jehly člověk ani necítí.

Leissy

Kamarádka se toho taky bála ale vyrostla z toho. Já sama se na odběry krve těším a ani mě to nebolí. :)

Luciet

Rozhodně to není příjemná záležitost, avšak Injekce poměrně zvládám. Horší je to se strachem z chirurgických zákroků, který mám zase já. Odborně se to nazývá snad tomofóbie.

KerrKnock

Já to jakžtakž zvládám, fobii přímo nemám, ale dobře mi to taky nedělá. Horší jsou pro mě odběry krve-.- Určitě to řekni lékaři, on to pochopí a vymyslíte spolu nejlepší řešení.