Miroslavst

Bojí se zvířata ohně nebo ne?

Ale vždy to nemusí být pravda, určitá zvědavost zvítězí nad bojácností. Nebo se mýlím?
http://img.na­dapenny.com/t20/103­31/nadap104333469­431231.jpg

Nejlepší odpověď
Terryle

Pěkná fotka :) Myslím, že divoký zvíře se ohně bojí, domácí jsou zhejčkaný, zvyklý, že se jim nic nestane a mají ty divoký pudy trošku otupený, řekla bych.
My měli doma kdysi kočku, která byla s odpuštěním blbá jak tágo, ale děsně milá, přítulná a furt se o něco otírala. Jednou jsem si ji vzala do pokoje, měla jsem na nízkým stolku zapálenou svíčku, něco dělám a najednou cítím šílenej smrad – kočka, idiot, se začala lísat ke svíčce. Letěla z okna do sněhu (závěj byla ve stejné úrovni jako to okno, abyste mě nenařkli z týrání) a už nikdy dovnitř nešla. Mám pocit, že skončila tak, že ji táta neúmyslně přejel ve vánici – neviděl na zem, kočka zůstala ležet pod kolama a on ji prostě zamáčk do sněhu. Našel ji až druhej den ráno, když odhazoval cestu. Přírodní výběr zafungoval :oD

Další odpovědi
anonym

doufám že si bobek nepopálil tlapičku