Bronzový

Boj se vši

Moje osmiletá sestra si ze školy přinesla ve svých dlouhých kudrnatých vlasech vši. Jak proti tomu bojujete vy? nějaké nápady, aby to bylo účinné a zároveň aby to bylo pro dítě snesitelné...
a aby se nemusely stříhat vlasy :) Děkuju!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

do dlouhých vlasů se vše špatně aplikuje zvlášť jestli je má husté, je nutné opakovaně aplikovat a vše důkladně vyprat vyčistit opakovaně hřebeny a mám ale strach ,že to bez ostříhání nezvládnete, protože stačí jediná veš a hlava je opět plná hnid. Také jsme vždy stříhali a bez pláče se to neobešlo

dobrý je pedicap

Další odpovědi:

Zlatý

obávám se, že neexistuje :{(> sestra měla taky dlouhý krásný vlasy, taky kdysi přinesla vši a musela dohola. Zase narostly, netrvalo to zas tak dlouho ;{)>

Zlatý

Já mám doma Balzam na vlasy ve spreji a šampon který je od Dr Mullera a jmenuje se Vši Ven koupíte ho v každé lékarně a stojí to 238 kč.Řidte se podle návodu a nemusíte tvojí sestře střihat žádné vlásky.

Pokročilý

Co se týká vši dětské, tak je účinný šampon z lékárny specializovaný na vši, doporučuji v domácnosti vyprat polštáře, peřiny, povlečení a gauče, sedací soupravy, sedačky v autě vystříkat například difusilem cca do 100 kč a hlídat sestřiny vlasy, neboť si děcka ve škole ty vši po vyhubení zase vracejí a předávají pokud se jich nezbaví všichni.

Zlatý

V lékárně Vám poradí a doporučí vhodný šampon.

Bronzový

Moje maminka kdyz byla mala,tak si rovnez ze skoly donesla tuto "nadilku".
Tehdy vsak jeste zadne spec. sampony nebyly a tak ji jeji maminka,moje babicka umyla hlavu petrolejem. Samozrejme to hodne smrdrlo,ale nemusela se strihat.

Stříbrný

Moje dcerka si je přinesla z nemocnice po použití šamponu z lekárny to za několik dní přešlo.Pro jistotu jsme dětský pokoj vystříkali biolitem.

Dcera je donesla den před odjezdem na školku v přírodě. Tehdy Difusil, pak tři hodiny na gauči a po milimetrových pramíncích jsem stáhla hnidy po celé hlavě (a našla ještě dvě nebo tři přeživší vešky), znovu Difusil. Vyhrály jsme na první pokus!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.