karbo

Jak na boj se sousedy, i když je to vlastní dcera?

Zdravím,prosím pěkně,potřeboval bych poradit.Rodiče od mé manželky mají velmi špatné sousedské vztahy se svou dcerou,která je udává kde se dá,psychicky vydírá,žaluje,kde co je postaveno na černo,i když se jedná o malou dřevěnou kůlnu,vše si fotí no prostě je to k neuvěření......
Vím,že by byl nejlepší právník,ale jaký???Dnes obyčejní lidé nemají příliš peněz a na dobrého advokáta zkrátka nemají.Strejda je po mrtvici,teta neslyšící,je mi jich tak líto jak se k nim vlastní dcera chová.Bojím se,že to nezvládnou a kvůli tomu zemřou.Prosím o jakoukoliv radu,kromě násilí apod.,nebo jakékoliv zkušenosti či doporučení.
Předem mnohokrát děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Možná by bylo dobře to zkonzultovat s „Bílým kruhem bezpečí“, který pomáhá obětem domácího násilí. Domácí násilí se týká i psychického násilí, stresování apod. Jistě by Ti poradili, na koho se obrátit a třeba by i pomohli. ☹

Zdroj: http://www.do­macinasili.cz/do­maci-nasili/

Další odpovědi
cochee

Ty říkáš rodičům své ženy strejda a teta? Ale no nic… Mám akorát námět, kterým se naplní známé úsloví o božích mlýnech, „hodnou“ dcerunku vydědit – bohužel to ale není řešení okamžité…

bolak

Dej to do televize. Nejlépe na novu, tam z ní udělají před celým národem zrůdu a už si neškrtne.

Agneta

Hele trolle, kdo ti na to má skočit? :DDD

lota

Dcera své rodiče podle popisu „obtěžuje“ – to je trestné – § 354 Nebezpečné pronásledování: http://zakony­.centrum.cz/tres­tni-zakonik/cast-2-hlava-10-dil-5