body za dopravni prestupky

dobry den,
kde muzu najit kolik mam bodu za dopravni prestupky

dekuji predem
Valy

Nejlepší odpověď
kropitko

Své bodované přestupky si můžete zjistit placeným výpisem na kterémkoliv kontaktním místě Czech POINTu. Nebo navštivte příslušný odbor dopravy podle vašeho místa trvalého pobytu a na přepážce evidence řidičů požádejte o placený výpis. Pokud vám bude stačit ústní informace o stavu bodů, tak tu vám sdělí pracovnice zdarma. Veškeré informace o této situaci naleznete taktéž na Portálu veřejné správy:

Zdroj: http://www.mesto-bohumin.cz/cz/zpra­vodajstvi/ptej­te-se/8291-stav-trestnych-bodu-ziskate-na-odboru-dopravy.html