bolak

Bodujete prvotního rádce?

Kolikrát tu padaj otázky který už tu zazněly a semtam někdo hodí odpověď formou odkazu na takovou otázku, ale co sem tak koukal, tak tazatel a ostatní palcující skoro vždy bodujou jen tu aktuální odpověď (odkaz) a tu původní radu, která si palec skutečně zaslouží, už nehodnotí.

Já jen že mi to přijde nefér, a někdy uroním i slzu křivdy..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
manon

Víceméně

Doplňuji:
Některé takovéto staré odpovědi – vylezlé díky odkazu – jsem obodovala – ale zase ne všechny mne nadchly a někdy jsem možná i opomněla…

Další odpovědi
anonym

Méněvíce

Méně je někdy více. Ano, i u starých odpovědí se dají najít mé palce. Proč by to tak nemohlo fungovat? Je-li něčí odpověď dobrá i po dvou letech, tak si uznání zaslouží.

david22

Méněvíce

Doplňuji:
Spíš méně, než více. Staré otázky – i když je oboduješ, tak ty body se stejnak už nepřičtou k bodovému stavu uživatele.

anonym

Ne

Doplňuji:
Doplňuji: NE

Dados

Ne

bolak

david22: to teda přičtou, proč myslíš že ne? :)

david22

Aha, tak už přičtou. Ale párkrát se mi stalo, že jsem obodoval odpověď dost starou a bodový stav uživ. zůstal nezměněn. Schválně jsem to kontroloval.

kapka

fakt? někdy oboduji i hodně staré odpovědi, protože hledám odpověď a najdu ji /většinou ohledně pc/, otázku už pak nepokládám. A tu odpověď, co mi pomohla oboduji. Nekontrolovala jsem ale jestli se body přičtou.

bolak

fakt? no tak to by bylo ale nefér protože to by se potom nedalo podvádět :(

david22

fuck že jo