Avatar uživatele
bolak

Bodujete prvotního rádce?

Kolikrát tu padaj otázky který už tu zazněly a semtam někdo hodí odpověď formou odkazu na takovou otázku, ale co sem tak koukal, tak tazatel a ostatní palcující skoro vždy bodujou jen tu aktuální odpověď (odkaz) a tu původní radu, která si palec skutečně zaslouží, už nehodnotí.

Já jen že mi to přijde nefér, a někdy uroním i slzu křivdy..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, johana 56, anonym před 4160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Víceméně

Doplňuji:
Některé takovéto staré odpovědi – vylezlé díky odkazu – jsem obodovala – ale zase ne všechny mne nadchly a někdy jsem možná i opomněla…

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Méněvíce

Méně je někdy více. Ano, i u starých odpovědí se dají najít mé palce. Proč by to tak nemohlo fungovat? Je-li něčí odpověď dobrá i po dvou letech, tak si uznání zaslouží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Méněvíce

Doplňuji:
Spíš méně, než více. Staré otázky – i když je oboduješ, tak ty body se stejnak už nepřičtou k bodovému stavu uživatele.

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Doplňuji: NE

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dados

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

david22: to teda přičtou, proč myslíš že ne? :)

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Aha, tak už přičtou. Ale párkrát se mi stalo, že jsem obodoval odpověď dost starou a bodový stav uživ. zůstal nezměněn. Schválně jsem to kontroloval.

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

fakt? někdy oboduji i hodně staré odpovědi, protože hledám odpověď a najdu ji /většinou ohledně pc/, otázku už pak nepokládám. A tu odpověď, co mi pomohla oboduji. Nekontrolovala jsem ale jestli se body přičtou.

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

fakt? no tak to by bylo ale nefér protože to by se potom nedalo podvádět :(

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

fuck že jo

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek