bebe

bodove hodnoceni

byl mi odebran ridicak 8 10 09 za 12 bodu 7 bodu mivzali zroku 07 zaco jsem trestan us byl budese amnestye stahovat i namne nebo muzu stim neco delat dekuju

Odpovědi
standa

  1. ´amnestie´ se na váš případ nevztahuje, vy jste se nedopustil žádného trestného činu…, ale „jen“ vám vzali řidičák (dle zákona o silničním provozu)
  2. dělat ´něco´ můžete, napište žádost o prominutí trestu ´zákazu řízení´…, pokud už půlka trestu uplynula, tak je určitá naděje, že by vám úředníci mohli vyhovět. Ale taky nemusí ☹