Vlčice777

Bodnutí hmyzem – příznaky a léčba

Dobrý den,prosím poradí mi někdo?Předevčírem mě něco kouslo nebo bodlo do pravého spánku a dnes tam mám bouli v průměru 1 cm,nesvědí to ale na dotek to bolí.Místo je trošku růžové.Neví prosím někdo,čím se otoku zbavit a co mě mohlo kousnout?

Odpovědi
Syd

Ne, nevím, co vás kouslo, ale jestli to nezačne pomalu mizet, asi byste si s tím měl jít k doktorovi.

Balu103

Podobne sa prejavuje uštipnutie komára zvaného Tiger, ale samozrejme to vôbec nemusí byť ten druh hmyzu, môže sa tak prejavovať aj iný.
Na utlmenie bolesti alebo svrbenia vo všeobecnosti najlepšie pomáha čajovníkový olej a po ňom fenistyl.