admiralka1

Bodne mě koza co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Rohatých koz je dneska už tak málo,že jsou pomalu rarita.Hledali jsme před časem po vsích jednu na natáčení jakéhosi dokumentu a byl to problém-„moderní"plemena jsou většinou bezrohá,takže bych si "bodnutí“ skoro považovala. …:D

Další odpovědi
anonym

Otázka je, čím ta koza bodá. Pokud trkne rohy, tak ránu ošetřit podle zranění, které je tím způsobeno. V případě tržné rány zajet na pohotovost a nechat zranění ošetřit odborně.

anonym

Já bych se od koz nechal klidně ubodat, to musí být supr. Ještě chybí uvézt velikost, stačily by trojky, ale pevné.

anonym

Nějak mne v podvědomí pořád šimrala asociace a už vím, co vlastně tazatelku inspirovalo, (jeden dnešní významný svátek), viz odkaz:
Doplňuji:
Wow, samotného mne to zaskočilo, takže ještě jednou, tentokrát přímý link:
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2633­76-zenske-zbrane-hromadneho-rozptyleni-maji-dnes-svuj-velky-den.html?ref=boxE

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=272956&ar­ticleId=/zena/styl/2633­76-zenske-zbrane-hromadneho-rozptyleni-maji-dnes-svuj-velky-den.html%3Fref%­3DboxE&sectio­nId=703

Drap

Toužím po seznámení s bodavou kozou

venkovan

Klobásy.

mafyba

Bylo by fajn kdyby kozy bodali,ale koza trká a co s tím?Vůbec nic je to její zvířecí pud