Juubi00

Bodla mne vosa do prstu. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Pájo

Chladit ledem.
Zbytek dle rad hanulka11.
Namazat Fenistil gel, máte-li doma.
Doplňuji:
Možno též podat antihistaminika – protialergické léky (Zyrtec, Xyzal, Claritine.. 1tbl. ráno po dobu max. 10dnů bez konzultace lékaře).

Další odpovědi
www

Nic. Pokud nebudou alarmující reakce, klídek 😁 V opačném případe volat pohotovost (ale to bys už neseděl u pc a neptal se).

hanulka11

snad tam nemáš žihadlo? popř vyjmout a nejsi-li alergik potři si to buď octem nebo citronem a přilož rozkrojenou cibuli
pokud jsi alergik nutno jít k lékaři
Doplňuji:
rtepp..... vidíš já si to stále pletu – díky

rtepp

Se všemi souhlasím ale žihadlo zanechává jen včela.