cseský

Bod obnovení ve Vistě

Ahoj. Můžete mi někdo poradit kde se ve Vistě dá zněnit „naplánovaný“ bod obnovení. Každý den se mi automaticky udělá naplánovaný bod obnovení a navíc i při automatické aktualizace windows. Což mi prakticky dohromady za 10dní udělá i 15 obnovení, což značně zabírá paměť. Stačil by mi naplánovaný bod obnovení jednou týdně. Moc děkuji.

Odpovědi
Michal Kole

Snad to bude stejné jako u Windows 7

Ovládací panely > system a zabezpečení > Systém > Ochrana systému > Konfigurovat