ratjfwemtrlk

Bobr terorizující vesnici/město?

Pár měsíců zpět jsem našla jeden článek o údajném bobrovi, který terorizoval nějakou vesnici/město, měl tam svojí vlastní stezku a dálší věci, ale nepamatuju si jméno toho města/vesnice, a bohužel ani v historii nemůžu najít odkaz na ten článek. Nevíte o tom něco? Byl bych vám vážně vděčná.

Odpovědi
anonym

Byla to Telnice?
http://brnensky­.denik.cz/zpra­vy_region/bobri-invaze-jen-povera-tvrdi-odbornik-nektere-obce-s-nimi-ale-maji-problemy-20160325.html

dubraro

Nebyli to ekoteroristé, kteří jen použili bobra jako záminku aby mohli škodit?