Doomik

Bmx šlapání a řetěz ---- problém .

Řetez mi padá každých 10 min nebo při bunny hopu. A strašně z tuha se mi šlape . Co stím ?

Odpovědi
honza19hk

Není ten řetěz dost volný?? jinak nevím proč by padal. Pokud se ztuha šlape promaž řetěz,náboje a střed.také se podívej jestli se ti neutáhly konusy,pak by to šlo z tuha.Poznáš to tak že otočíš kolo kolama vzhůru,pokud roztočíš kola musí se ještě chvíli zvolna točit.Pokud ne jsou přitažený konusy a pak to jde z tuha tím pádem i větší odpor při šlapání.