Bluetooth a přenos písniček

nevím,jak přenést písničky z notebooku do mobilu pomocí bluetooth.Mobil ukazuje,že je nachystán,notas taky a nejde to,neustále to něco vyhledává.Kde najdu přesný postup,jak na to

Nejlepší odpověď
www

Ntb nemám, ale mělo by tam být něco jako Odeslat pomocí BT..
Klik na soubor a pak zkopírovat (odeslat,přesunout)
Taky to může vyžadovat nejdříve „spárování zařízení“. Nespěchat, pečlivě číst pokyny na obou zařízeních!

Další odpovědi
iceT

klik pr.tlačítkem na požadovaný soubor-vybrat odeslat zařízení BT-na mobilu přijmout, uložit.Mělo by to jít v pohodě.
Apropos-máš zapnuté BT na obou přístrojích?
Mě to nešlo posílat,když jsem měla starý typ ntb.